O stronie

Cześć, nazywam się Mariusz i na co dzień prowadzę własną firmę transportową. Jako mężczyzna, który przekroczył 40 rok życia, wiem, jakie problemy mają mężczyźni w średnim wieku. Wraz ze znajomymi wpadliśmy na pomysł stworzenia redakcji, której celem byłaby pomoc mężczyznom podobnym do nas. I tak rozpoczęła się nasza praca, a wraz z nią powstał ten blog.

Sprawdzamy, testujemy, oceniamy i doradzamy. Chcemy, aby wszyscy mężczyźni, którzy mają problemy z potencją, chcą zwiększyć masę mięśniową lub napotykają inne typowo męskie problemy, mieli szansę znaleźć najlepsze produkty, które pomogą im w poprawie sprawności fizycznej i seksualnej.

Nasz zespół składa się z dietetyka, trenera personalnego i lekarza. Razem sprawdzamy najlepsze suplementy diety na potencję czy wzrost wytrzymałości organizmu. Z nami dowiesz się, czy reklamy popularnych produktów mówią prawdę i w co naprawdę warto inwestować swoje pieniądze.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mężczyzn do śledzenia bloga, zapewniamy obiektywne opinie i opisujemy działanie najbardziej znanych na rynku środków. Jeżeli macie jakieś pytania, piszcie śmiało, na pewno odpowiemy!