Nutrigo Lab Regeneration – skład, działanie, opinie. Optymalna regeneracja po treningu. Efekty już po 1 zastosowaniu

Nutrigo Lab Regeneration to kompleksowy suplement diety stworzony z myślą o wszystkich ćwiczących, którym zależy na optymalnej regeneracji po intensywnych treningach. W jego składzie znajdziemy dwie frakcje protein w formie wysoko przyswajalnych hydrolizatów, które sprzyjają budowaniu czystej masy mięśniowej i uzupełniają zapotrzebowanie na białko naszego organizmu. Zawartość aminokwasów rozgałęzionych BCAA zapewnia odpowiednią ochronę przed katabolizmem i przyśpiesza regenerację włókien mięśniowych.

nutrigo lab regeneration

Skład suplementu diety Nutrigo Lab Regeneration

Tajemnica skuteczności Nutrigo Lab Regeneration kryje się w jego składzie, w którym znajdziemy:

Hydrolizowane białko serwatkowe Optipep.

To ultra czysta forma protein powstała w wyniku procesu hydrolizy izolatu białka serwatkowego. Białko hydrolizowane ułatwia szybsze wchłanianie aminokwasów w celu uzyskania lepszego bodźca anabolicznego oraz stymuluje większą syntezę protein. Hydrolizowane białko serwatkowe zapewnia optymalną przyswajalność i przyśpieszony proces trawienia. Jego bogaty profil aminokwasowy oznacza, że jest idealny do stosowania po treningu, ponieważ dostarcza składniki odżywcze do mięśni znacznie szybciej niż jakakolwiek inna forma białka. Hydrolizowane białko serwatkowe jest uważane za najbardziej użyteczną formę białka.

Nutrigo Lab Regeneration skład

Hydrolizat kazeiny PeptoPro.

Kazeina jest jedną z dwóch form białka stanowiącego skład mleka. W porównaniu z białkiem serwatkowym proces wchłaniania kazeiny jest znacznie dłuższy, dlatego powinno się przyjmować ją na noc. Podobnie jak inne białka zwierzęce, kazeina jest kompletnym źródłem wszystkich niezbędnych aminokwasów, których nasz organizm potrzebuje po treningu, aby móc odpowiednio się zregenerować. Proces hydrolizy kazeiny znacząco ułatwia jej trawienie, co sprawia, że może szybciej trafić do naszych mięśni. Dzięki długotrwałemu uwalnianiu aminokwasów do komórek mięśniowych kazeina działa antykatabolicznie, zmniejszając rozpad białek w organizmie. Podobnie jak białko serwatkowe, kazeina wpływa na proces hipertrofii, czyli stopniowego przyrostu masy mięśniowej będącego wynikiem treningów siłowych. Może również pomóc w zredukowaniu tkanki tłuszczowej.

Rozgałęzione aminokwasy BCAA

Aminokwasy BCAA to grupa trzech niezbędnych związków chemicznych: leucyny, izoleucyny i waliny. Wszystkie mają rozgałęzioną strukturę molekularną i są uważane za niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu. Aminokwasy BCAA stymulują syntezę protein, wspomagają proces budowy masy mięśniowej i redukcji tkanki tłuszczowej. Działają antykatabolicznie, zmniejszają bolesność mięśni po intensywnych treningach siłowych i przyśpieszają regenerację.

Jabłczan cytruliny i AAKG.

Jedną z najlepszych zalet jabłczanu cytruliny jest wpływ na zwiększenie produkcji ATP – związku będącego podstawowym nośnikiem energii w organizmie człowieka. Jest on potrzebny każdej, żywej komórce w naszym ciele, zwłaszcza komórkom mięśniowym poddawanym regularnym ćwiczeniom siłowym. Zwiększona produkcja ATP prowadzi również do wzrostu intensywności naszych treningów i przyśpiesza proces regeneracji. Zalety l-argininy obejmują przede wszystkim rozszerzenie naczyń krwionośnych, co zwiększa przepływ bogatej w składniki odżywcze krwi do naszych mięśni.

Ekstrakt z owoców pieprzu czarnego

Czarny pieprz zawiera związek zwany piperyną, który jest alkaloidem, takim jak kapsaicyna występująca w chilli i pieprzu cayenne. Wykazano, że piperyna pomaga łagodzić nudności, bóle głowy, a także wpływa na właściwe funkcjonowanie układu trawiennego oraz ma właściwości przeciwzapalne.

Nutrigo Lab Regeneration – działanie

Swoją skuteczność, Nutrigo Lab Regeneration zawdzięcza kompleksowemu działaniu. Zobaczmy, jak suplement wpływa na organizm sportowca.

  • Zwiększa wytrzymałość mięśni,
  • zwiększa wydolność tlenową,
  • zwiększa poziom energii,
  • wpływa na zwiększenie intensywności treningów,
  • przyśpiesza regenerację,
  • wspiera budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej,
  • zmniejsza uczucie zmęczenia,
  • zwiększa syntezę protein w mięśniach,
  • zmniejsza ból mięśni po ćwiczeniach siłowych.

Dla kogo jest przeznaczony Nutrigo Lab Regeneration?

Nutrigo Lab Regeneration to suplement diety stworzony dla ćwiczących amatorsko oraz zawodowo. Spełni on oczekiwania wszystkich szukających skutecznego wsparcia dla swoich treningów. Szczególnie polecany jest osobom mającym problem ze zbyt wolną regeneracją.

Po intensywnych treningach nasze mięśnie są po prostu głodne i potrzebują szybkiego odżywienia. Wysoko przyswajalne formy protein zawarte w Nutrigo Lab Regeneration zapewniają natychmiastowe dostarczenie do mięśni wszystkich składników, które potrzebują do właściwego wzrostu objętości oraz siły. Każda porcja Nutrigo Lab Regeneration to prawdziwy zastrzyk energii i składników budujących i odżywiających komórki mięśniowe w naszym organizmie.

Każda porcja Nutrigo Lab Regeneration to m.in.:

Ponad 90% składników aktywnych

5000 mg białka WPH Optipep®

5000 mg hydrolizatu kazeiny PeptoPro®

4000 mg aminokwasów BCAA

1000 mg jabłczanu cytruliny

1000 mg AAKG 2:1

Jak stosować Nutrigo Lab Regeneration?

Nutrigo Lab Regeneration do rozpuszczania

Wystarczy rozpuścić jedną porcję produktu – 20 g (2 miarki) w 250 ml wody. Należy stosować 1 porcję dziennie bezpośrednio po zakończeniu treningu.

Nutrigo Lab Regeneration – opinie

Nutrigo Lab Renegeration to produkt nowy, który bardzo szybko zyskał uznanie wśród trenerów personalnych. Z pewnością można zaliczyć go do najlepszych odżywek na regenerację. Skuteczność suplementu została potwierdzona nie tylko poprzez szereg badań, ale również przez użytkowników, którzy twierdzą, że działanie widoczne jest już po tygodniu stosowania.

Systematyczne zażywanie Nutrigo Lab Regeneration pomoże sportowcom utrzymać mięśnie w dobrym zdrowiu, trenować intensywniej i częściej. Jeżeli nie wiemy, jak przyspieszyć regenerację, oprócz sprawdzonych domowych sposób, powinniśmy skorzystać także dobrej suplementacji, czyli Nutrigo Lab Regeneration. Produkt można kupić w atrakcyjnej cenie na stronie producenta.

Nutrigo Lab Regeneration na regenerację

Pamiętajmy, że w sporcie nie liczy się tylko systematyczny trening, zdrowe śniadanie i ogólna dieta. Owszem, są to bardzo ważne czynniki, sprzyjające budowaniu sylwetki, jednak równie istotne znaczenie ma regeneracja. Dzięki profesjonalnej odżywce marki Nutrigo nie musimy czekać cały tydzień, aż mięśnie danej części ciała się zregenerują. Produkt zapewni im odpowiednią dawkę składników odżywczych, która sprawi, że będziemy gotowi do kolejnego treningu dużo wcześniej.

Zobacz też: Suplement na masę Nutrigo Lab Mass – jak stosować?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.