GOAT Stamina – suplement stworzony specjalnie dla zawodowych e-graczy

GOAT Stamina

E-sport, czyli zawodowe granie w gry komputerowe, w ostatnich latach święci prawdziwe triumfy, co roku przyciągając coraz większe rzesze nowych zawodników pragnących odnieść sukces w tej dyscyplinie. Niestety, także ten sport ma swoje wymagania, takie jak zachowanie dobrej kondycji psychicznej oraz fizycznej i dobrego wzroku, o które należy szczególnie dbać. Wszyscy e-gracze starają się maksymalnie podkręcić te swoje możliwości, a skutecznie może w tym pomóc suplement diety stworzony specjalnie dla nich GOAT Stamina. Jego skład skomponowano wyłącznie z naturalnych i bezpiecznych substancji, niepowodujących żadnych skutków ubocznych i ma praktyczną postać proszku do rozrabiania z wodą.

GOAT Stamina – za co chwalą go profesjonalni e-gracze

GOAT Stamina

Skuteczności GOAT Stamina nie można nic zarzucić, od momentu pojawienia się na rynku cieszy się olbrzymią popularnością nie tylko wśród profesjonalnych graczy, ale i adeptów chcących im dorównać. Pomaga wspomóc najważniejsze cechy wymagane w tym sporcie, a spośród jego licznych zalet specjaliści podkreślają takie jak:

 • długie utrzymywanie się maksymalnych efektów działania nawet do 6 godzin po wypiciu jednej porcji energetyzującego napoju;
 • lepsze skupienie na aktualnie wykonywanej czynności, zachowanie zawsze najwyższego poziomu koncentracji;
 • wysoki poziom wydolności umysłowej pozwalający poradzić sobie praktycznie z każdym, nawet najtrudniejszym zadaniem czy zagadką, nie tylko w grze, ale i w codziennym życiu;
 • podwyższona wytrzymałość, wydolność i kondycja fizyczna;
 • szybsza regeneracja organizmu po wysiłku fizycznym i umysłowym;
 • odczuwalnie szybszy czas reakcji, czyli po prostu lepszy refleks;
 • brak niekorzystnego efektu „caffeine crash” bardzo często występującego po przedawkowaniu kofeiny, kiedy po pewnym czasie przestaje działać;
 • zawsze dobry wzrok, mniejsze ryzyko rozwoju chorób oczu, co może zdarzyć się osobom spędzającym długie godziny przed ekranem komputera, nie tylko zawodowym e-graczom.

Co negatywnie wpływa na sprawność psychofizyczną e-gracza?

zawodowy e-gamer

Utrzymanie na odpowiednim, wręcz wymaganym poziomie wszystkich wymienionych wyżej cech zawodowego i amatorskiego miłośnika e-sportu jest niezwykle trudne, a wiele problemów wynika z naszych własnych zaniedbań. Laikom, nieznającym tej dyscypliny, wydaje się, że granie na komputerze nie wymaga wcześniejszego przygotowania, lecz regularnie stosowany GOAT Stamina musi poradzić sobie z negatywnymi skutkami:

 • siedzącego trybu życia, nieuniknionego w tym sporcie, lecz przy dalszych zaniedbaniach prowadzącego do nadwagi oraz bolesnych zwyrodnień stawów i kręgosłupa. Brak ruchu na świeżym powietrzu powoduje też niedotlenienie mózgu i zaburzenia jego pracy;
 • niewłaściwej diety, przyczyny nie tylko wzrostu masy ciała. Jedzenie tłustych, ciężkostrawnych produktów, tłuszczy trans, nadmiaru cukru, soli, fast foodów czy żywności wysoko przetworzonej odbija się negatywnie na funkcjonowaniu mózgu, układu nerwowego i wzroku. Tak samo działa brak substancji odżywczych, takich jak witamina A, witaminy z grupy B, witamina C i witamina E. Równie istotne są kwasy tłuszczowe Omega-3 oraz obecność w diecie minerałów, cynku, fosforu, magnezu, potasu, sodu, wapnia i żelaza;
 • braku odpowiedniego treningu swojego umysłu, a najlepsze efekty uzyskamy, rozwiązując krzyżówki i inne zagadki umysłowe, albo czytając książki.

ZAMÓW GOAT STAMINA TERAZ!

GOAT Stamina – jakie substancje użyto do skomponowania jego składu

Jeśli suplement diety przeznaczony dla e-sportowców ma być skuteczny, musi mieć odpowiednio skomponowany skład. Powinien być złożony wyłącznie z substancji aktywnych sprzyjających pracy mózgu i układu nerwowego, podnoszących sprawność ich działania, zwiększających wytrzymałość i wydolność organizmu oraz wzmacniających wzrok. Te niemałe wymagania w stu procentach spełnia GOAT Stamina, a spośród 16 składników, jakie zawiera, najważniejsze to:

Cognivia™

Pod tą tajemniczą nazwą kryje się opatentowana substancja stworzona z połączenia dwóch odmian szałwii, lekarskiej oraz lawendolistnej, w przypadku tej drugiej użyto robionego z niej olejku. Uzyskano w ten sposób prawdziwą bombę zdrowotną dostarczającą wszystkie związki, jakie potrzebuje organizm e-gracza, a lecznicze działanie witaminy A, kilku witamin z grupy B, witaminy C, flawonoidów, garbników i minerałów odczujemy bardzo szybko. Poprawie ulegną funkcje poznawcze, koncentracja, skupienie, dzięki czemu będzie można osiągnąć lepsze wyniki w e-sportowych rozgrywkach.

EnXtra™

Kolejna unikalna substancja w składzie GOAT Stamina to roślinny wyciąg, którego źródłem są kłącza dzikiego kardamonu. Może on, a dzięki niemu również EnXtra™, pochwalić się zawartością dużych dawek witaminy A, witaminy B3 (niacyny), witaminy B6 (pirydoksyny), witaminy C, cennych białek i węglowodanów, błonnika oraz składników mineralnych: cynku, fosforu, magnezu, potasu, wapnia i żelaza. Pozwala to na utrzymywanie maksymalnego skupienia nawet przez 5-6 godzin i to bez skutków ubocznych w postaci wzrostu ciśnienia krwi i rytmu pracy serca. Ponadto kardamon stosowany razem z kofeiną zapobiega wspomnianemu efektowi „caffeine crash”, odczuwalnemu jako zmęczenie, senność i uczucie rozdrażnienia.

Inne, równie istotne składniki

Oprócz tych dwóch najważniejszych, unikalnych związków aktywnych biologicznie, suplement ma w składzie także inne, nie mniej istotne substancje w liczbie aż 16, spośród których szczególnie warte podkreślenia to:

 • l-teanina pozyskiwana z liści zielonej herbaty, przeciwdziałająca skutkom stresu, relaksująca i odprężająca;
 • ekstrakt z czarnej borówki, naturalnie regulujący ciśnienie krwi, zapobiegający chorobom siatkówki oka, antyoksydant usuwający wolne rodniki;
 • kofeina, dostarczająca duże dawki energii;
 • witamina A, warunkująca prawidłowe widzenie, chroniąca przed „kurzą ślepotą”;
 • witamina B1, tiamina, poprawiająca funkcje kognitywne;
 • witamina B2, ryboflawina, biorąca udział w produkcji serotoniny i dopaminy, dwóch niezwykle ważnych neuroprzekaźników;
 • witamina B5, kwas pantotenowy, poprawiający pracę układu nerwowego i zdolności uczenia się oraz przyswajania nowych informacji;
 • witamina B6, wspomniana już pirydoksyna, odpowiadająca za dotlenienie mózgu i jego wydajniejszą pracę;
 • witamina B12, kobalamina, także zapobiegająca utracie lub pogorszeniu wzroku;
 • witamina E, chroniąca przed zaburzeniami pracy serca i układu krążenia, wzmacniająca osłabiony wzrok;
 • tauryna, naturalny aminokwas niebiałkowy dodający energii, rozluźniający mięśnie po wysiłku, poprawiający funkcje poznawcze i wspomagający wzrok.

GOAT Stamina – zalecane dawkowanie i bezpieczeństwo użycia

GOAT Stamina

W jednym opakowaniu GOAT Stamina znajdziemy aż 30 porcji proszku, z którego w prosty sposób sporządzimy smaczny, energetyzujący napój działający nawet przez 6 godzin od wypicia. Wystarczy tylko wsypać miarkę proszku, około 6 g do szklanki, zalać 300-500 ml wody i dokładnie wymieszać, a taka porcja swoją mocą działania zastępuje 2 napoje energetyczne albo aż 3 filiżanki czarnej kawy.

W przeciwieństwie do nich jest też całkowicie bezpieczny w użyciu, niepowodujący żadnych skutków ubocznych, lecz producent zaleca wcześniejsze sprawdzenie, czy nie występuje indywidualna reakcja alergiczna na jakiś ze składników suplementu, za co nie ponosi żadnej odpowiedzialności.

GOAT Stamina – w jaki sposób można go kupić

Aby kupić suplement diety GOAT Stamina, należy wejść na stronę internetową producenta, kliknąć opcję „Zamów teraz” i wypełnić znajdujący się tam formularz kontaktowy wybierając jeden z trzech promocyjnych pakietów:

 • Podstawowy, 1 opakowanie;
 • Standard, 2 opakowania plus 1 gratis;
 • Optymalny, 3 opakowania i 3 dodatkowe gratis.

Paczka dochodzi do odbiorcy zazwyczaj w ciągu 2 dni roboczych, w Polsce można za nią zapłacić przy odbiorze, lecz wysyłka za granicę wymaga wcześniejszego uregulowania rachunku.

ZAMÓW GOAT STAMINA TERAZ!

Bibliografia:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.